Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Legimi

Bezpłatne kody do serwisu Legimi dla naszych aktywnych Czytelników

Wiemy, że kochacie nowości, dlatego wykupiliśmy dla Was dostęp do ponad 135 tysięcy e-booków oraz 50 tysięcy audiobooków i synchrobooków na platformie Legimi. Jeśli jakaś nowość pojawi się na rynku, możecie ją przeczytać lub posłuchać właśnie tam!

Dla naszych aktywnych Czytelników oferujemy bezpłatne kody dostępu, które są do odbioru w Bibliotece Głównej (ul. Legionów 66)

Kody możecie też otrzymać pocztą elektroniczną, jeśli z adresu przypisanego do konta czytelnika wyślecie na adres e-mail prośbę o kod:

bg.wypozyczalnia@mbp.kalisz.pl 

Liczba kodów jest limitowana! Czytelnik otrzymuje w danym miesiącu jeden kod dostępu do platformy Legimi, z której może korzystać na smartfonie, tablecie, komputerze i na czytniku książek.

  • Zarejestruj się w Legimi na stronie: https://www.legimi.pl/wbppoznan lub https://www.legimi.pl/mbp_kalisz, podając kod, nazwę użytkownika, adres e-mail (na który przesłany zostanie e-mail z linkiem aktywacyjnym) i hasło.
  • Ściągnij na swoje urządzenie bezpłatną aplikację do czytania książek elektronicznych ze strony Legimi.
  • Korzystaj z usługi przez 30 dni.

Jeżeli do ostatniego dnia danego miesiąca nie aktywujesz pobranego w bibliotece kodu, kod ten wygasa.

 

Dostęp do usługi został sfinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025”.

Banery/Logo