Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Kalisz od podwórka

Konkurs Fotograficzny dla uczniów kaliskich szkół ponadpodstawowych

EDYCJA II

Nasza biblioteka jest po raz kolejny partnerem fotograficznego konkursu dla uczniów kaliskich szkół ponadpodstawowych organizowanego przez Technikum św. Józefa. Jego głównym założeniem jest uchwycenie nietuzinkowych kadrów Kalisza, architektury tej dawnej, jak i współczesnej.

Do konkursu mogą być zgłoszone tylko fotografie wykonane między 1 kwietnia a 17 maja 2024 roku. Każdy uczestnik może zgłosić do 3 fotografii (odpowiednio nazwane pliki) - szczegóły w regulaminie.

https://sites.google.com/view/kaliszodpodworka2/regulamin

W każdej szkole samorząd uczniowski wybiera spośród nauczycieli koordynatora konkursu, który będzie zbierał i nadzorował prace konkursowe oraz podpisane zgody, które następnie dostarczy do organizatora do dnia 24 maja 2024 r.

Rozstrzygnięcie Konkursu, wręczenie nagród rzeczowych połączone z otwarciem wystawy prac nagrodzonych i wyróżnionych oraz ewentualnie innych zakwalifikowanych na ekspozycję nastąpi podczas uroczystego spotkania, podczas oficjalnego otwarcia plenerowej wystawy pokonkursowej, która odbędzie się przed gmachem Biblioteki Głównej przy Legionów 66.

 

Banery/Logo