Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

ODJAZDOWY BIBLIOTEKARZ 2023

Trasa: pomnik Adama Asnyka - Winiary

data wydarzenia: 27 maja 2023

Filia numer 3 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Adama Asnyka w Kaliszu ponownie zaprasza do udziału w rajdzie rowerowym w ramach ogólnopolskiej akcji „Odjazdowy Bibliotekarz”. Asnykowska książnica organizuje wspólną wycieczkę za miasto w sobotę, 27 maja.

Start rajdu, zaplanowany na godzinę 10:00, tradycyjnie będzie miał miejsce przy pomniku Adama Asnyka na kaliskich plantach. Wojaż na dwóch kołach wiódł będzie trasą z Kalisza do nadleśnictwa Winiary, przez ciekawe, znane i urokliwe przedmieścia naszego miasta. Odwiedzimy m.in.: Piwonice, Żydów, Lis i Szałe. Będzie to w sumie 18 kilometrów przejażdżki w tempie dostosowanym do wszystkich uczestników rajdu. Meta wycieczki jest zaplanowana w gościnnych progach Nadleśnictwa w Winiarach, gdzie na wszystkich uczestników czeka uczta grillowa oraz konkursy literackie z nagrodami. Wszyscy – w ramach bookcrossingu – otrzymają książkowe podarunki, zachęca Miejska Biblioteka Publiczna w Kaliszu.

Zgłoszenia na rajd można składać za pośrednictwem adresu e-mail rowery@mbp.kalisz.pl lub telefonicznie kontaktując się z Filią nr 3 (62 757-59-12) w dniach: poniedziałek ˗ środa w godzinach 10-18 oraz w czwartki i piątki w godzinach 8-16. Tandem organizatorski, tj. Gabriela Jaśkiewicz oraz Mateusz Halak, czekają na Wasze zgłoszenia. 

Uczestnicy ubezpieczają się we własnym zakresie.

Serdecznie przypominamy, że podczas Rajdu „Odjazdowy Bibliotekarz” będą wykonywane zdjęcia i nagrania. Odsyłamy do naszej strony, gdzie znajduje się „Klauzula informacyjna dla uczestników wydarzeń”. Osoby, które nie będą chciały zaistnieć w naszych foto i video relacjach prosimy o poinformowanie Organizatora.

Link do strony:

https://mbp.kalisz.pl/a,1549,klauzula-informacyjna-dla-uczestnikow-wydarzen#skip

 

Banery/Logo